SSS | SoruKolik Lise

SINAV HAZIRLIK SÜRECİNDE

TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN
YENİ NESİL EĞİTİM PLATFORMU

 

SINAV HAZIRLIK SÜRECİNDE

TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN
YENİ NESİL EĞİTİM PLATFORMU

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üyelik işlemlerinden üye ol butonu tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak ücretsiz bir şekilde üye olabilirsin.

TYT AYT ve LGS matematik, geometri ve fen bilimlerine ait dersleri sanal sınıf ortamında okul ortamındaki gürültüden uzak öğrencilerle karşılıklı soru cevap ve konu anlatımı şeklinde yapılır. Aynı zamanda soru çözümü sırasında öğrenciler dilerse soruları ‘tahtaya kalkarak’ sanal ortamda utanmadan eğitmen eşiliğinde çözebilir.

Canlı dersler kayıt altına alınır ve ders sonrası sisteme yüklenir. Dersi kaçıran veya tekrardan izlenmek isteyen öğrencilerimiz sistemde bütün geçmiş canlı derslerin kayıtlarını bulabilirler.

Canlı dersler akşamları genellikle 19-21 saatleri arasında haftanın belirli günlerinde yapılıyor, sistemde haftalık olarak ders programı yayınlanıyor, ders programını da takip ederek canlı derslere katılabilirsin.

Sisteme giriş yaptıktan sonra dersler bölümünde ilgili dersi seçildikten sonra her konuya ait ders notlarını konu adlarına tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerin çözemedikleri sorularının resmini çekip sisteme yükledikleri ve sistemdeki öğretmenlerin soruların çözümünü yaparak tekrar sisteme yükledikleri bir özeliktir.

Sistemde bulunan konu anlatım videolarının içerisinde yada her ünitenin sonunda konu testlerimize ulaşabilirsin.

Türkiye genelinde bulunan bayilerimizden ve internet sitemizde ücretsiz kargo fırsatı ve özel indirim ile temin edebilirsiniz.

  • Okullarda ve etüt merkezlerindeki gürültülü derslerin aksine daha sessiz, interaktif ve bölünmeden işlenen akıcı ders anlatımları.
  • Hoca anlatımı öğrenciler tarafından kesilemediğinden nokta atışı anlatım. Bundan dolayı öğrencide sıfır dikkat dağılması & konsantrasyon bozulması.
  • “tahtaya kalkıp” soru çözme: ders işlenirken eğitmenin öğrencileri “tahtaya kaldırarak” anlatılanları pekiştirmek adına soru çözdürme fırsatı. Öğrenci sorusunu çözerken diğer arkadaşlarının baskısı altında kalmadan özgür irade ve kendini olan güveniyle rahatlıkla soruyu çözebilecek.
  • öğrenci anlamadığı yeri utanmadan defalarca sorabiliyor.
  • Online sınıf olduğundan arkadaşlarım bana gülecek mi derdi yok.
  • Öğrenci dilerse mikrofon ve webcam kullanabilir.
  • Okulda veya etüt merkezinde anlatılan dersleri tekrardan dinleme fırsatı veya kaçırdığı derslerin telafisi olmuyor. Fakat sorukolik ile öğrenci geçmiş bütün canlı dersleri tekrardan izleyerek bilgilerini pekiştirebilir ve kaçırdığı canlı dersleri dilediği kadar izleyebilir.