| SoruKolik Ortaokul

SINAV HAZIRLIK SÜRECİNDE

TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN
YENİ NESİL EĞİTİM PLATFORMU

 

SINAV HAZIRLIK SÜRECİNDE

TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN
YENİ NESİL EĞİTİM PLATFORMU

 

1

Kariyer Hedeflerini Belirlerken Yanında Oluyor ve Geleceğin İçin En İyi Tercihi Yapmana Yardımcı Oluyoruz.

2

Hedefin Doğrultusunda Uzmanlarımız Sana Özel Çalışma Planı Hazırlıyor.

3

Eğitimdeki 23 Yıllık tecrübemiz ve ihtiyacın olan bütün içeriklerin bir arada olduğu platformumuz ile seni hedefine ulaştırıyoruz.

4

Dijital ve Basılı Kaynaklarla Seni Sürekli Destekleyerek Eksiklerini Kapatıyoruz ve Seni Başarı İçin Hazırlıyoruz.

5

Tüm Bu Çalışma Süreci Boyunca Öğrenci Bütçesine Uygun Fiyatlarımızla Yanında Oluyoruz.

Sana Özel Program

Hangi konuya ne zaman çalışıp ne zaman bitirmen gerektiğini düşünmene gerek kalmadı. Hafta hafta hangi konulara çalışman gerektiğini gösteren çalışma kılavuzumuz ile hedefine adım adım yaklaş!!

LGS hazırlık sürecinde sana yol gösteren ve hedefine ulaştıran sonuç odaklı öğrenci dostu çalışma programımız ile zamanını en iyi şekilde yönet.

SONUÇ ODAKLI

ÖĞRENCİ DOSTU

YILMADAN YILDIRMADAN

Konu Anlatım Videolar

Toplam 280 saatten ve 800 videodan oluşan, Mikro konulara ayrılarak en ince ayrıntılara kadar anlatılan ve güncel kazanımlara göre hazırlanmış LGS konu anlatım videolarımızı, çalışma programına göre istediğin zaman istediğin yerde izleyebilirsin.

Takıldığın ve merak ettiğin herhangi bir zamanda konunun videosunu AÇ İZLE ÖĞREN. 7/24 Kesintisiz ders seni bekliyor.

Videolarımızda konu anlatımları sonrası eğitmenlerimiz konuyu pekiştiren örnek sorularla konuyu eksiksiz anlamanı sağlıyor. Eğitmenin yanında bulunan yan karakter ise senin taklayabileceğin yerleri önceden hesap ederek eğitmene sorular soruyor. Eğitmenin monoton bir ders anlatımından ziyade karşılıklı diyalog eşliğinde islenen dersler ile konuları daha iyi öğreneceksin.

%100 YENİ NESİL

EĞLENEREK ÖĞREN

7/24 TEKRAR ETME İMKANI

Online Test

Test çözmeden asla konu tam olarak öğrenilmemiştir. Sitemizde her ünitenin ve birçok konunun testleri sizleri bekliyor.

Konu çalıştıktan sonra öğrendiğini pekiştiren, yeni nesil ve ayni zamanda orta-zor seviye sorulardan oluşan yüzlerce testimiz çözülmeye hazır.

Bilgi düzeyini ölç, eksiklerini belirle tekrar ederek sınava hazırlan.

ÖĞRETEN

GELİŞTİREN

KAZANDIRAN

Canlı Ders

Öğretmenlerimiz okuldaki sınıf gürültüsünden uzak sanal sınıflarda öğrencileriyle bire bir iletişim kurarak, uzaktan eğitimin avantajlarını pedagojik yöntemlerle birleştirerek dersleri işlemektedir. Sanal sınıfta olmanın vermiş olduğu öz güvenle öğrenci anlamadığı her noktayı hiç tedirgin olmadan öğretmenine sınıfta arkadaşlarının gülme fobisi olmadan rahatlıkla sorabilir. Öğrenciler evlerindeki huzurlu ve güvenli ortamında başka hiçbir masraf etmeden canlı derslerimizi izleyebilir. LGS matematik ve fen bilimleri dersleri sanal sınıf ortamında öğrencilerle karşılıklı soru cevap ve konu anlatımı şeklinde yapılır. Kaçırdığınız dersler için üzülmeyin canlı derslerin videoları aynı anda sisteme yüklenir.

Özellikle okul ortamındaki gürültüden dolayı derslere konsantre olamayan ve soru sormaya çekinenler için biçilmiş kaftan.

EKSİKSİZ ÖĞRENME

7/24 TEKRAR ETME İMKANI

GÜRÜLTÜSÜZ ORTAMDA

Soru Sor

SORULARINA ÇÖZÜM MÜ ARIYORSUN?
sorukolik.com öğrencilerin yapamadığı soruları çözümsüz bırakmıyor. ‘SORU SOR’ bölümünde yapamadığın soruların resmini çekip platforma yükleyerek uzman eğitmenlerimiz tarafından sorunun çözümünü detaylı alabilirsin.

Zaman kaybetmeden en hızlı ve öğretici şekilde sorunun cevabını öğren. Çözümsüz sorun kalmasın.

YAPAMADIĞIN SORUYU ÇEK

PLATFORMA GÖNDER

UZMAN HOCALAR SORUNU ÇÖZSÜN

İndirilebilir Ders Notları

Konu anlatım ve soru çözüm videolarımızdaki tüm konu anlatım sayfalarının dijital hali daha verimli çalışabilmeniz için indirilebilir şekilde internet sitemizde.

Hem özet olarak kullanıp konuları hızlıca gözden geçirebilir hemde, yeni başlayacağınız konuya ön hazırlık çalışması olarak kullanabilirsiniz.

Videolarımızdaki konu anlatım sayfalarımız özet konu anlatım kitaplarına eşdeğerdir. Buna ek olarak konu anlatım kitabı almak yerine sitemizdeki sayfalarımızı indirip evinizde bilgisayarınızın başında çalışarak kendi kendinize öğrenmenin doyumsuz keyfini yaşayacaksınız.

İNDİRİLEBİLİR

GÜNCEL

ÖZET

Online Branş Deneme

Gerçek bir ölçme değerlendirme için Online Deneme Sınavlarına hazır mısınız?

Kendisini denemek, seviyesini öğrenmek, eksik olduğu konuları görmek isteyen bütün öğrenciler için her branşa özel yeni nesil zorlayıcı online sınavlar hazırladık.

Denemelerimiz sayesinde seviyenizi ölçerken, eksiklerinizi fark edip o konulara yoğunlaşma fırsatı bularak LGS’ye en etkin şekilde hazırlanmış olacaksınız.

KENDİNİ DENE

SEVİYENİ ÖĞREN

EKSİKLERİNİ FARK ET

Basılı Kaynaklar

Sınav Gibi Denemeler

‘MEB biz olsaydık nasıl sorardık?’ mantığını benimseyerek hazırlamış olduğumuz denemelerimiz ile korkusuzca kendini dene, gerçek sınava ne kadar hazır olduğunu gör.

ÖSYM TADINDA

KENDİNİ DENE

NETLERİNİ YÜKSELT

Soru Bankaları

Son yıllarda çıkan sınav sorularını analiz ederek özel hazırlanmış, öğretici, geliştirici ve nokta atışı sorulardan oluşan yeni nesil testler ile kendini test et.

Güncel kazanımlara uygun sınav tadında soru bankalarımız ile hedefini 12’den vur.

NOKTA ATIŞI

%100 YENİ NESİL

GÜNCEL KAZANIMLI

SEN DE ÜNİVERSİTEYE SORUKOLİK İLE HAZIRLAN

BİR ADIM ÖNDE OL